zadzwoń (84) 671-39-35

napisz e-mail

Czym się zajmujemy

Gospodarstwo Produkcyjno Handlowe „Farmer” to firma rodzinna z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku. Zaczynaliśmy w 1990r. jako niewielki punkt skupu zbóż. Stopniowo rozszerzaliśmy działalność o handel nawozami oraz węglem.

 

Dziś, poza tą początkową działalnością świadczymy także usługi z zakresu transportu, zbioru zbóż najnowocześniejszymi kombajnami, melioracji, przygotowaniem terenu pod budowę, handlujemy rzepakiem, kukurydzą, materiałem siewnym. Prowadzimy także wśród rolników kontraktację zbóż, rzepaku i kukurydzy.

Gdzie nas znaleźć

Firma posiada własne bazy magazynowe w dwóch miejscowościach: podzamojskim Lipsku oraz przygranicznym Wasylowie.

Partnerstwo

Odbiorcami naszych surowców są największe w Polsce młyny, słodownie, mieszalnie pasz, zakłady tłuszczowe oraz hodowcy. Łączą nas relacje handlowe zarówno z przetwórcami, jak i firmami pośredniczącymi w obrocie ziarnem. W naszej ofercie znajdują się produkty największych firm z branży rolniczej.

Nasze wartości

Siłą naszej firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelność oraz terminowość. Dbamy o najwyższą jakość proponowanych przez nas usług stale rozwijając bazy magazynowe, zaplecze techniczne oraz specjalistyczne środki transportu. Dla nas najważniejszy jest Klient i jego stale rosnące potrzeby. Dlatego dokładamy najwyższej staranności, aby utrwalić w odbiorcy poczucie wysokiego poziomu oferowanych przez nas usług.

Copyright © 2016. GPH Farmer.